CSR – działalność dobroczynna

Ahhh ta Nasza Gosia ! :):)

Gosia zebrała liczną ekipę swoich sióstr i stawiła się w naszej firmie aby leczyć i rehabilitować podopiecznych fundacji “TVN nie jesteś sam”, a następnie szybciutko biegnie całą rodziną aby dzielnie strzec i rozweselać maluszków na oddziale Położniczym i OIOM Neonatologii w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu.

Postanowieniem noworocznym Gosi i jej ekipy było szybciutkie zabranie maluszków z Oddziału OIOM Neonatologii do cieplutkiego domu pełnego miłości i radości :). Trzymamy za nich kciuki !.

Oto nasza Świąteczna Ekipa, którą zebraliśmy wspierając Fundację TVN “Nie jesteś sam”. Dzięki temu dołożyliśmy się do remontu Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Jednak to nie wszystko, w związku z nadchodzącymi świętami zakupione Misie Beti, Krysia, Nina i Gosia w swoim 10-cio osobowym składzie będą pilnie STRZEC I WSPIERAĆ maluchów w Szpitalnym Oddziale Chirurgii Dziecięcej. Mam nadzieję, że Misie dadzą dużo miłości, radości i uśmiechu maluchom spędzającym święta w szpitalu. !!! .

P.S. Jesteśmy dla ludzi, lubimy pomagać 🙂

Sieema !. W tym roku wspieramy Radomski Sztab WOŚP w organizacji 23. Finału. Gramy razem 11 stycznia 2014 r. Pomóżmy razem maluszkom i osobą starszym 🙂

Razem z Radomskim Sztabem zebraliśmy prawie 200 000 zł dla dzieci i seniorów. Lubimy Pomagać 🙂