Global G.A.P - ozonowanie jednym z etapów

 

 

 logo global-gap

 

Systemy i urządzenia produkowane przez Ozon Food są jednym z etapów standardu Global G.A.P., poniżej przedstawiamy niektóre z zastosowań pozwalające zintegrować nasze systemy ze standardem.

 

Jakość wody używanej do środków ochrony roślin

Woda ozonowana stosowana do mycia prodktów jest idealną cieczą do przygotowania roztworów w celu ochrony roślin gdyż jest poddana dezynfekcji oraz usunięcia szkodliwych związków. Woda ozonowana z systemów Ozon Food jest wysokiej jakości.

 

Higiena podczas zbioru (skrzyniopalety i wózki)

Systemy mobilnej dezynfekcji lub systemy produkcji wody ozonowanej w połączeniu z myjkami skrzyniopalet idealnie zapewniają bezpieczeństwo higieniczne podczas zbioru, a takżę transportu w obrębie gospodarstwa.

 

Higiena po zbiorze

Systemy Ozon Food zapewniają bezpieczeństwo produktów po zbiorze i eliminują zagrożenia do minimum.

 

Mycie po zbiorze

Systemy Ozon Food poza dezynfekcją produktów i przedłużaniem ich trwałości pozwalają spełnić wymagania jakości wody do mycia produktów po zbiorze. 

Systemy zachowują ekologię oraz obniżają wszelkie koszta związane z dezynfekcją środkami chemicznymi oraz dotychczasowych metod przechowalniczych.

 

Higiena miejsc pakowania i magazynowania

Standard Global G.A.P stawia także wymagania dot. dezynfekcji miejsc pakowania i magazynowania. Systemy Ozon Food pozwalają spełnić te wymagania dzięki mobilnym systemom dezynfekcji lub centralnym systemom ozonowania.

 

Opakowania i pakowanie

Systemy i urządzenia produkowane przez Ozon Food zapewniają dezynfekcję i przedłużenie trwałości produktów na etapie przygotowania opakowań oraz samego pakowania produktów w celu zachowania bezpieczeństwa na tym etapie stosuje się wodę ozonowaną lub ozon w postaci gazowej.

 

 

 Grafika: www.globalgap.org/logo_global_gap

 

Kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie treści oraz zdjęć bez zgody Ozon Food jest ZABRONIONE !