Laboratorium testowe

Kluczem jest doskonalenie !

 

Jako Pionier w branży ozonowania uruchomiliśmy Laboratorium Technologiczne. Wykonujemy w nim wszelkie testy procesów technologicznych ozonowania, oddziaływania ozonu na produkty i materiały oraz skuteczności nowych rozwiązań technologicznych. Ponadto Laboratorium Technologiczne wyposażone jest również w stanowiska do badań mikrobiologicznych, dzięki temu możemy na bierząco badań skuteczność nowych rozwiązań.

Nasze Laboratorium Testowe prowadzi również testy pilotażowe bezpośrednio w Państwa zakładach i firmach, odwzorowując docelowe procesy technologiczne ozonowania na liniach produkcyjnych i technologicznych w celu bezpośredniej kontroli skuteczności przed wdrożeniem rozwiązań Ozon Food.

Park maszyn laboratoryjnych obejmuje komory testowe do prób w gazowej atmosferze ozonu, a także komory i systemy z wykorzystaniem wody ozonowanej. Dodatkowo posiadamy stacje pilotażowe w celu dostosowania parametrów procesowych bezpośrednio na liniach w Państwa zakładzie.

Jesteśmy Pionierami, nie naśladowcami ! – w związku z tym nasze laboratorium pozwala na wykonanie testów mikrobiologicznych na produktach oraz powierzchniach bezpośrednio przed procesem ozonowania oraz po jego wykonaniu. To doskonały sposób na ukazanie “Czarno na Białym” skuteczności naszych rozwiązań technologicznych i systemów.

 

W związku z prowadzoną produkcją nie tylko całych kompleksowych systemów ozonowania ale również modułów generowania ozonu, czujników ozonu i central sterowania posiadamy innowacyjną i jedyną na skalę światową linię produkcyjną z jednoczesną sekcją kontroli i testów. Dzięki temu jesteśmy pewni jakości i skuteczności działania produkowanych podzespołów co pozwala nam udzielać długoletniej gwarancji.

W celu udoskonalania rozwiązań technologii generowania ozonu i zwiększania wydajności produkowanych modułów wykorzystujemy na co dzień kamery termowizyjne. To pozwala bezkompromisowo eliminować zjawiska przegrzewania się lamp, co wpływa nieodwracalnie na wydajność modułów generowania ozonu.