O firmie

Nowy sposób na powiększenie przewagi rynkowej! 

Dogonić Europę, wyprzedzić konkurencję, zarabiać więcej…

 

 

Ozon Food to manufaktura, jako lider w dziedzinie ekologicznych technologii i produkcji systemów ozonowania, staliśmy się w krótkim czasie potęgą technologiczną w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Metodyka działań Ozon Food polega na wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań, z uwzględnieniem obecnej sytuacji rynkowej.

Z naszą pomocą odniesiesz sukces, ponieważ jako firma ze 100 {9dc508f4a836c59d8d417237d65248a4f1a8fcd4052d23d3e6e8d057f6362146} polskim kapitałem wspieramy ludzi z wizją sukcesu i głębokim przekonaniem o słuszności podejmowanych decyzji.

 

Podnosimy naszą jakość przez:

  • Dynamiczny i sukcesywny rozwój
  • Silną pozycje rynkową
  • Dobrą kondycję finansową
  • Wychodzenie na przeciw oczekiwaniom klienta
  • Szczególną dbałość o jakość usług i urządzeń
  • Realizację usług w warunkach bezpiecznych dla człowieka i przyjaznych środowisku

 

Jak system ozonowania wspomaga rozwój produkcji na światowym poziomie?

Jesteśmy nieliczną firmą na świecie produkującą generatory ozonu, projektujemy i wdrażamy rekordowo skuteczne systemy ozonowania, które zmniejszają widmo strat aż do 60{9dc508f4a836c59d8d417237d65248a4f1a8fcd4052d23d3e6e8d057f6362146}, co stanowi ewenement na skalę światową.

Współpracując z Nami otrzymujesz gwarancję wysokiej skuteczności systemów i generatorów ozonu oraz niezawodności naszej technologii. Zespół inżynierów dostarczy Ci szczegółowych informacji, zaprezentuje doskonałe rozwiązania technologiczne oraz pomoże wybrać najlepszą opcję, ściśle dostosowaną do prowadzonej działalności.

 

Jak konkurować by odnieść sukces?

W czasach dużej konkurencyjności na rynku zbytu, większej trudności w pozyskaniu kolejnych klientów oraz utrzymaniu intratnej płynności finansowej, nowe technologiczne rozwiązania stanowią łącznik pomiędzy zyskiem, prestiżem i zaufaniem klientów. Naszymi odbiorcami są znane marki, światowi dystrybutorzy, hurtownicy i producenci. Wyjątkowość naszej oferty polega na budowaniu przewag konkurencyjnych i nowych modeli zarządzania biznesem przy współudziale technologii. Nie czekaj, współpracuj z najlepszymi! Pomożemy Ci zbudować ogromną przewagę nad konkurencją wdrażając nowoczesne urządzenia w Twojej firmie.

 

 

Wyborcza.biz / Polska Firma Przyszłości

Małgorzata Rusek, Ewelina Witkowska

“Krzysztof Kibler: Ozon Food, zajmuje się produkcją i wdrażaniem systemów i technologii ozonowania w przemyśle spożywczym i owocowo-warzywnym. Pomysł na ten biznes powstał zupełnie przypadkiem.

– Jestem alergikiem i postanowiłem znaleźć coś, co pozwoli mi zjeść owoce czy warzywa kupione na targu bez ryzyka wystąpienia alergii – opowiada. – Tak powstała myśl o ozonie, który jest rozpuszczalny w wodzie i ma doskonałe właściwości dezynfekujące. Dodatkowo przedłuża trwałość pożywienia. Najpierw przetestował swój wynalazek na sobie. Potem pomyślał, że zainteresować się mogą tym także inni. – Ludzie chcą jeść zdrowiej, wzrasta świadomość tego, co jemy, a ozonowanie usuwa pozostałości środków ochrony roślin z pożywienia – tłumaczy. – Zainteresowanie jest duże. Obecnie nasze urządzenia są stosowane nie tylko do warzyw i owoców, ale także do mięsa, drobiu i owoców morza.

Firma ruszyła bez dofinansowania.

-…otrzymuję telefony z propozycjami dofinansowania, ale wychodzę z założenia, że jeśli firma nie jest w stanie sama na siebie zarobić, to źle – wyjaśnia. To, że biznes został rozkręcony akurat w Radomiu, w pobliżu którego są grójeckie sady i paprykowe zagłębie, jest zbiegiem okoliczności. – Pochodzę z Radomia i dlatego tu otworzyłem biznes – mówi Krzysztof Kibler. – W dzisiejszych czasach nie ma ograniczeń w rozwoju firmy ze względu na miejsce. Mamy zamówienia w kraju i za granicą. Firma produkuje generatory, czyli serca ozonu, od podstaw. Urządzenia są przygotowywane na specjalne zamówienia pod wymiar. – mówi Krzysztof Kibler”
 
 

Szukaj szans rozwoju i uskuteczniaj sprzedaż!

Skontaktuj się z Nami już dziś!