Innowacyjne Oko spogląda na Twoje produkty !

OzonClass zawładnęło sterowaniem systemu ozonowania !

Tak to możliwe, ponieważ jesteśmy innowatorem w technologii ozonowania. Jako jedyni na świecie wprowadziliśmy innowacyjny system klasyfikacji wizyjnej produktów poddawanych procesowi ozonowania wodą ozonowaną, a także atmosferą ozonową.

Innowacyjny system klasyfikujący idealnie spełnia swoje zadanie na liniach sortowniczych oraz technologicznych i pakujących.

Jego największym zadaniem jest skanowanie produktów i ich klasyfikacja pod względem uszkodzeń i częsci zaatakowanych przez grzyby i pleśnie.

To dzięki temu system ozonowania staje się w pełni automatycznym i samodzielnym urządzeniem. Specjalistyczne autorskie oprogramowanie klasyfikujące OzonClass zawładnęło systemem sterowania naszych urządzeń, dzięki temu system w mgnieniu oka dostosowuje swoje parametry procesu ozonowania do produktów przesuwających się na liniach sortwniczych i technologicznych.

Dzięki temu proces ozonowania jest idealnie dostosowany do produktu który znajduje się jeszcze przed sekcją procesu ozonowania czyli np. natrysku wody ozonowanej, a to pozwala dokładnie zdezynfekować i zabezpieczyć uszkodzenia produktu przed dalszą infekcją.

Nasze autorskie oprogramowanie jest zastrzeżone !