CSR – działalność dobroczynna

Pełna odpowiedzialność: społeczna, ekologiczna i biznesowa

Inżynierowie to ludzie, którzy starają się wszystko przewidzieć. Maszyna czy instalacja ma działać tak, jak ją zaprojektujemy. Dzięki temu może przynieść klientowi korzyści, które mu obiecaliśmy.

Tę uważność i myślenie o konsekwencjach każdego działania adaptujemy do wszystkiego, co robimy.

Chcemy, by Ozon Food – jako firma, marka i grupa ludzi połączonych wspólnym celem – był odpowiedzialną częścią społeczności, w której działa, oraz środowiska naturalnego.

CSR — ang. corporate social responsibility, czyli społeczna odpowiedzialność firmy bądź korporacji. Polega na uwzględnieniu w działalności biznesowej czynników ludzkich/społecznych i ochrony środowiska, rozważanym w szerszym kontekście wpływu tej działalności na otoczenie.

Zarówno ludzie, jak i przyroda zasługują na najwyższy szacunek. Żadna firma nie może rozwijać się kosztem ludzi bądź natury.

Wręcz przeciwnie, energia i zasoby, które zdobywamy dzięki wspólnej pracy jako Ozon Food, powinny przynosić społeczne korzyści. Głęboko w to wierzymy.

Zobacz projekty społeczne Ozon Food:

fundacja „TVN Nie jesteś sam”

Naszym firmowym aniołem dobroczynności jest pani Małgorzata i jej dwie siostry,
wszystkie tak samo pełne niespożytej energii. Gosia z rodzeństwem regularnie odwiedza podopiecznych fundacji „TVN Nie jesteś sam”, leczy je i rehabilituje, wykorzystując swoje zawodowe umiejętności. Pomaga tym, którzy potrzebują pomocy i dobrego słowa bardziej niż ktokolwiek.

Jesteśmy z niej bardzo, bardzo dumni. Brawo Gosiu!

oddział Położniczy

Nasza niezawodna Małgorzata odwiedza też Oddział Położniczy i OIOM Neonatologii w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu. Niemało tam smutku, ale tamtejsze dzieci tym bardziej potrzebują naszych uśmiechów i wsparcia. Wszystko będzie dobrze — muszą w to wierzyć!

Klinika Rehabilitacji

We współpracy z fundacją „TVN Nie jesteś sam” dołożyliśmy się do remontu Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dzieci zasługują na to, co najlepsze.

oddział Chirurgii Dziecięcej

Gosia z siostrami odwiedza też małych pacjentów na oddziale Chirurgii Dziecięcej w Radomiu. Przynosi im mnóstwo misiów i mnóstwo radości. Dzięki temu święta w szpitalu mogą być trochę bardziej świąteczne.

23 Finał WOŚP

Całym sercem i datkami wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Niech gra do końca świata — my pomożemy jej w tym, jak umiemy.
Pomagamy, bo jesteśmy przekonani, że trzeba sobie pomagać — ale też dlatego, że to po prostu lubimy. Jeśli chciałbyś dołączyć do Gosi albo masz pomysł na ciekawą akcję, po prostu napisz do nas » Kontakt