Dezynfekcja powierzchni i urządzeń

 

 

Poznaj sekrety dezynfekcji powierzchni i urządzeń!

 

 

Wymagania rosną wraz z oczekiwaniami

Standardowe działania nie są już popularnym czynnikiem rozwoju, teraz należy korzystać jedynie ze sprawdzonych, rewolucyjnych rozwiązań. Ozon jako środek dezynfekujący, skutecznie naturalizuje wszelkie bakterie i wirusy, a co najważniejsze, jest bezpieczny dla środowiska!

 

 

 

Dlaczego warto skorzystać z systemu ozonowania?

Wyobraź sobie sterylne warunki i minimalne koszty zużycia wody. A to wszystko dzięki systemowi ozonowania, który może zostać połączony lub działać mobilnie. Dostosujemy system zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, jest on w pełni zautomatyzowany, co zapewnia niebywały komfort pracy. Może posiadać ciągły natrysk niskociśnieniowy lub wysokociśnieniowy, a także ręczne sterowanie i natrysk przy pomocy lancy.

 

Zapoznaj się z kilkoma istotnymi czynnikami,

które warunkują przydatność naszego systemu do użytkowania!

 

Co można dezynfekować wodą ozonowaną?

Wodą ozonowaną można czyścić i dezynfekować nie tylko powierzchnie mające styczność z żywnością, ale i inne wymagające czyszczenia. Dodatkowo, stosowanie wody ozonowanej powoduje jednoczesną dezynfekcję kanalizacji, ponieważ jej wysokie stężenie jest bardzo skutecznym nośnikiem.

 

Dlaczego system ozonowania do dezynfekcji?

Woda ozonowana jest bezpieczna zarówno dla ludzi jak i dla urządzeń. Jej zastosowanie w procesie dezynfekcji zmniejsza ilość tłuszczu, oleju i rozkładu biofilm na powierzchniach i urządzeniach. System zużywa minimalną ilość wody, co zapewnia znaczne oszczędności.

System ozonowania to pakiet korzyści!

  • Ograniczysz koszty zużycia wody i zakupu środków chemicznych
  • Urządzenia i powierzchnie będą lśnić czystością
  • Sterylne warunki zapewnią niebywały komfort pracy oraz bezpieczeństwo produktów
  • Zminimalizujesz postoje czasowe związane ze żmudną dezynfekcją termiczną

 

Działamy w zgodzie z ekologią!