Łańcuch logistyczny napędzany ozonem: niech wszystko w firmie pracuje na jej korzyść

 

Każda rzecz może działać jakoś albo działać dobrze. W firmie też. Ozonowanie to przykład czystej korzyści:

koszty spadają, a zyski rosną

Warto, by każdy element skomplikowanej struktury, jaką jest duży zakład produkcyjny, działał na Twoją korzyść. Do tego może służyć np. zaprojektowany na miarę system ozonowania.

 

Wystarczy zmienić nawyki (i technologię)

Łańcuch logistyczny wykorzystujący ozonowanie sprawia, że czynności, które do tej pory były stałym kosztem nie do uniknięcia, zaczynają przynosić oszczędności albo wręcz stają się Twoją kartą przetargową.

Przykładowo, dezynfekcja nie wymaga już stosowania chemii ani ogromnych ilości wody. Ozonowanie potrafi zmniejszyć zużycie wody o 60% i pozwala pochwalić się bardziej ekologiczną produkcją. Nie kupujesz już detergentów, a nabywcy chętniej kupują żywność ‘zgodną z naturą’.

 

Jak to działa? Doskonale:

Łańcuch logistyczny od Ozon Food to cały szereg rozwiązań obejmujących kompletny proces dostawy, obróbki, magazynowania i transportu produktów. Zajmujemy się wszystkim, byś nie musiał się martwić o nic.

System jest projektowany pod dany zakład, i w każdym szczególe uwzględnia oczekiwania inwestora. Dysponujemy zespołem inżynierów i specjalistów, którzy doskonale znają branżę i swój fach. Potrafią myśleć nieszablonowo i wyjść z inicjatywą, gdy instalacja daje nawet większe możliwości, niż przewidywał klient.

Czysty ozon to czyste korzyści.

 

Zapytaj o kompleksowy łańcuch logistyczny od Ozon Food »Kontakt