Drób

Niedrobne zyski: zapytaj o ofertę na ozonowanie drobiu

Hodowcy drobiu wiedzą to od dawna — z higieną nie ma kompromisów. Produkcja żywności to ogromne wymagania i surowe (słusznie) normy. Wszystko dla zdrowia naszego i naszych rodzin.

Jest sposób na to, by zadbanie o idealną sterylność było efektywniejsze, bardziej ekologiczne i ekonomiczne niż kiedykolwiek.

Tą nowością jest ozonowanie. Warto się nim zainteresować.

Kompleksowy system ozonowania drobiu dezynfekuje każdy etap produkcji i obróbki drobiu, włącznie z całą linią. Ozon nie tylko czyści produkty, ale też zwiększa ich trwałość dzięki neutralizacji wszelkich drobnoustrojów (które nie potrafią funkcjonować w środowisku ozonowym).

To jedna instalacja, która rozwiązuje wiele problemów.

Ozonowanie to część strategii bezpieczeństwa i wsparcie biznesowe

Wyjątkową cechą systemów ozonowania jest to, że są nie tylko inwestycją, ale i innowacją. Przynoszą korzyści zarówno technologiczne, jak też finansowe.

Dzieje się tak, gdyż ozonowanie może zastąpić tradycyjne techniki dezynfekcji chemicznej, zmniejszyć ilość przestojów na linii produkcyjnej i poprawić trwałość produktów dzięki skutecznej eliminacji mikroorganizów i innych czynników sprzyjających psuciu się drobiu.

Trzy cząsteczki tlenu = moc

Ozon, mimo swojego przyjaznego naturze charakteru, ma bardzo silne działanie dezynfekujące. Jest pięćdziesiąt razy silniejszy i aż trzy tysiące razy szybszy od chloru, jeśli chodzi o eliminację drobnoustrojów i innych zagrożeń biologicznych. To naprawdę wyjątkowe możliwości, gdy się pamięta, że po całym procesie otrzymujemy ‘zwykłą’ wodę lub tlen (O3 rozpada się do O2).

Kolejne zalety zainstalowania systemu ozonującego drób

Ozonowanie żywności będzie wiodącą technologią w branży. Połączenie korzyści finansowych z ekologicznymi sprawia, że to rozwiązanie nie ma właściwie konkurencji. Inne stosowane są po prostu z przyzwyczajenia („bo tak robiło się zawsze”). Czas, by ktoś jednak przyszedł, i pokazał, że można to robić dużo lepiej.

Można zachować pełną sterylność zakładu i produktu, i jeszcze zmniejszyć przy tym koszty.

To właśnie propozycja zespołu Ozon Food.

Napisz do nas lub zadzwoń, a nasz ekspert opowie Ci, jak działa taka instalacja w praktyce, co to oznacza dla właściciela (same korzyści), czy trzeba się czegoś nauczyć (praktycznie nic, Ozon Soft o wszystko dba sam) — a przede wszystkim zadba o to, by całość systemu była wykonana dokładnie pod Twoje potrzeby.

Rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca. Pozwól nam przedstawić możliwości Ozon Food, i podejmij decyzję najlepszą dla swego biznesu.

Zapytaj o ozonowanie drobiu » Kontakt