Rekomendacje

Ozon Food działa u najlepszych:

Ozon jest wykorzystywany przez największych graczy branży. Takiej kombinacji ekonomicznych i ekologicznych zalet nie ma żadne inne rozwiązanie.

Systemy Ozon Food są popularniejsze, niż możemy to ujawnić. Z większością klientów mamy umowy o poufności, a ta jest dla nas święta.

Jesteśmy niewidocznym źródłem ich rynkowej przewagi.

Na szczęście kilku klientów zgodziło się na prezentację. Na tej stronie przedstawiamy wybrane sylwetki, zlecenia i referencje:

Zbyszko Company Sp. z o.o.

Polski gigant rynku napojów (gazowanych i nie tylko). Na rynku od 1994 r. Producent znanych marek 3 Owoce, Veroni Mineral, Roko czy słynnej Polo Cockty. W dwóch zakładach może produkować ponad 200 tys. litrów pysznych napojów na godzinę.

Współpracujemy od lat, dostarczając liniom produkcyjnym Zbyszko systemy ozonowania owoców i pełną obsługę instalacji.
Jesteśmy dumni, że Ozon Food stał się częścią tego sukcesu. To m.in:

3 Owoce: seria napojów gazowanych i niegazowanych

Najczęściej spotykany napój Zbyszko, klasyka smaku. Produkowany w sześciu smakach gazowanych oraz pięciu niegazowanych, od lat znajduje tysiące klientów. Nie zawierają konserwantów, sztucznych słodzików i barwników. To woda mineralna i sok — i tak powinno być.

ROKO just fruit: seria napojów owocowych

Roko to jeden z najnowszych produktów Zbyszko. Serię tworzy zestaw nowoczesnych smaków o wyjątkowej świeżości i intensywności,
dostępnych w pojemnościach 0,4 i 1 l.

Centrum Doradztwa Rolniczego

CDR to państwowy konsultant wspierający przemysł rolniczy i spożywczy, organizator szkoleń, kursów i koordynator działań na rzecz zwiększenia udziału innowacji w rolnictwie, promowania zdrowych technologii, wsparcia w pozyskiwaniu funduszy i wielu innych aktywności. To centrum wiedzy dotyczącej wszystkiego, co może pomóc polskiemu hodowcy. Działa pod kuratelą Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Współpraca z Ozon Food dotyczy nowatorskich technologii przechowywania, transportu i dezynfekcji żywności.

Instytut Fizjologii Roślin PAN

Placówka naukowa, oddział Polskiej Akademii Nauk badający rośliny pod kątem ich przydatności w rolnictwie i przemyśle spożywczym. Prowadzi badania, organizuje współpracę nauki z przemysłem, wytycza kierunki rozwoju i współpracy zespołów naukowych.
Ozon Food prowadzi wraz z IFR PAN badania nad zachowaniem roślin i żywności w warunkach atmosfery ozonowej.

FruVitaLand FruVitaLand

to grupa zrzeszająca ponad 100 producentów warzyw i owoców z Lubelszczyzny o łącznej rocznej produkcji ponad 30 tys. ton. To najwyższej klasy specjaliści w swojej branży, potrafiący zagwarantować wzorową jakość produktu oraz przewidzianą ilość i ciągłość dostaw.
Oferta Ozon Food to idealne dopełnienie możliwości Grupy.
Sprawiamy, że doskonałe owoce i warzywa mogą być doskonałe o wiele, wiele dni dłużej.